Silvana Hotel Hakkımızda;

Beklentilerinizin siz söylemeden karşılık bulduğu Silvana Hotel’de her detay, siz değerli misafirlerimizin konfor ve memnuniyetini karşılamak için tasarlanmıştır. Alışılagelmişin ötesinde, gelişimci ve yenilikçi anlayışımız ile donatılmış, sizlere evinizin konforu ve rahatlığını yaşatıyoruz.

Daima daha iyiyi yakalamanın arayışında olan hizmet anlayışımız, seçkin ve tecrübeli personelimiz ile konforunuz için her detayı düşündüğümüz geniş ve ferah odalarımızda banyo, Lcd TV, telefon, klima, mini buzdolabı, Wifi gibi sunduğumuz olanaklar ile prestijli bir şehir otelinden daha fazlasıyız.

Kalbinizde yer edinmek için kapılarını sizlere açan Silvana Hotel, tarihi yarımadanın merkezinde, Kapalı Çarşı’ya 10 dakika,  Sultanahmet Camii ve Ayasofya Müzesi'ne 15 dakika, Aksaray ve Yusufpaşa Tramvay İstasyonlarına 4 dakika, Yenikapı Metro İstasyonuna 1 dakika yürüme mesafesinde, Yenikapı Deniz Otobüsü İskelesine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Otelimizin tüm odaları günümüz istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Restoranımızda Ücretsiz açık büfe kahvaltınızı yapabilir ve  boş vakitlerinizde sıcak ve soğuk içecek sunumlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Konuk odalarımızın her birinde özel banyo, wi-fi, kablo TV bulunmaktadır ve eksiksiz kahvaltı dahildir.

Rezervasyon İçin

+90 2125146276

Bizi arayın, tamamen ücretsiz